Вінницьким регіональним управлінням Держмолодьжитла прийнято участь в роботі постійної комісії обласної ради з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури

22 квітня 2021 року відбулося засідання постійної комісії Вінницької обласної ради з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури. Участь у засіданні взяв директор Вінницького регіонального управління Держмолодьжитла Руслан Мельник.

Було, зокрема, заслухано інформацію регіонального управління про стан виконання Комплексної регіональної програми пільгового довготермінового кредитування громадян, які потребують поліпшення житлових умов у Вінницькій області на 2018-2022 рр., затвердженої рішенням Вінницької обласної ради №465 28.09.2017 р. (далі – Комплексна програма) та пропозиції щодо збільшення видатків на її реалізацію у поточному році.

Під час свого виступу Руслан Мельник надав розгорнуту інформацію про стан реалізації Комплексної програми та пропозиції щодо збільшення обсягів її фінансування за рахунок коштів обласного бюджету до прогнозних показників 2021 року.

Прозвучала також інформація про результати роботи Вінницького регіонального управління Держмолодьжитла у 2018-2021 рр. в рамках реалізації житлових програм.

За результатами розгляду і обговорення голова постійної комісії Андрій Ковальов і члени комісії підтримали зазначені пропозиції та ухвалили попереднє рішення – винести на розгляд Вінницької облради питання збільшення фінансування заходів Комплексної програми у разі наявності нерозподілених доходів обласного бюджету за результатами І півріччя 2021 року, в частині передбачення видатків із загального фонду обласного бюджету на реалізацію заходів програми в межах затверджених прогнозних показників її фінансування.

           

Довідково:

За 3 роки реалізації Комплексної програми Вінницьке регіональне управління Держмолодьжитла надало 13 пільгових довготермінових кредитів на загальну суму 4 669,657 тис. грн для 13 сімей та одиноких громадян загальною кількістю 39 осіб. Із них 9 молодих сімей/одиноких громадян, 1 сім’я учасника АТО, 1 сім’я педагогічного працівника, 2 сім’ї/одиноких громадян державних службовців та/або працівників бюджетної сфери. Цих громадян забезпечено власним житлом загальною площею 512,28 кв. м, у будівельну галузь і економіку області спрямовано 7 259,947 тис. грн.

На обліку кандидатів у Вінницькому регіональному управлінні в межах Комплексної програми станом на 22.04.2021 р. перебувають 122 сім’ї/одиноких громадян, які потребують поліпшення житлових умов. Із них 48 молодих сімей/одиноких громадян, 46 сімей учасників АТО, 7 сімей педагогічних і науково-педагогічних працівників, 11 сімей державних службовців і працівників бюджетної сфери.

З інформацією про діяльність Вінницького регіонального управління Держмолодьжитла з реалізації державних і місцевих житлових програм у 2018-2021 рр. можна ознайомитися за посиланням: vn.molod-kredit.gov.ua/documents/