Відновлення прийому заяв про намір отримати пільговий кредит на придбання житла від громадян - учасників проведення антитерористичної операції та/або операції Об’єднаних сил, внутрішньо переміщених осіб (Постанова КМУ від 27.11.2019 № 980)

Відповідно до рішення Комісії з розгляду питань державної підтримки та/або пільгового довгострокового державного кредитування на придбання житла в рамках бюджетних житлових програм (утвореної відповідно до наказу Мінрегіону 01.11.2018 № 295 зі змінами)

З 9 години 00 хв. 10 вересня 2020 року відновлюється прийом заяв про намір отримати пільговий кредит на придбання житла від громадян - учасників проведення антитерористичної операції та/або операції Об’єднаних сил, внутрішньо переміщених осіб (Постанова КМУ від 27.11.2019 № 980).

У зв’язку з цим, звертаємо увагу зацікавлених осіб в отриманні пільгового довгострокового державного кредиту на придбання житла, що на офіційних веб-сайтах кожного регіонального управління Держмолодьжитла (додаються) громадяни мають можливість:

- отримати необхідну інформацію щодо того, чи мають вони право на отримання кредиту;

- визначити орієнтовний розмір кредиту та умови його отримання;

- ознайомитися з переліком документів, які необхідно подати до регіонального управління для отримання кредиту;

- зареєструватись як кандидат для отримання кредиту.

Поряд з цим, враховуючи погіршення епідемічної ситуації на території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади, на виконання постанови КМУ від 20.05.2020р. № 392 (зі змінами згідно постанови КМУ від 17.06.2020 р. № 500) та протоколу засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 19.06.2020 р. № 36, у зв’язку із продовженням на території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади терміну дії заходів, щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 та заходів по ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації, пов’язаної з епідемічним спалахом особливо небезпечної інфекційної хвороби, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2 заяви про намір отримати кредит та анкети можуть бути подані до Вінницького регіонального управління Держмолодьжитла виключно засобами поштового або електронного зв’язку.

У зв’язку з цим Вінницьке регіональне управління Держмолодьжитла звертається до громадян із настійливим проханням користуватись дистанційними каналам спілкування. Для отримання фахових консультацій прохання звертатися до фахівців регіонального управління за телефонами (0432) 66-03-41, +38(068)759-54-54 (Viber) та/або адресою електронної пошти vn.02@molod-kredit.gov.ua.

Facebook – https://www.facebook.com/vinnytsya.derzhmolozhytlo

Заяви про намір отримати кредит можуть бути подані до будь-якого регіонального управління Держмолодьжитла де ви бажаєте отримати кредит (не залежно від місця реєстрації громадянина).

Заяви про намір отримати кредит можуть бути подані до будь-якого регіонального управління Держмолодьжитла. Кандидати отримують кредит з урахуванням місця реєстрації заяви.

Порядковий номер кандидата в реєстрі формується в порядку черговості подання відповідної заяви про намір отримати кредит та анкети (в електронному або паперовому вигляді) з урахуванням дати та часу подання заяви та анкети.

Датою подання електронної заяви про намір отримати кредит є дата надходження на визначену електронну регіонального управління.

 

Якщо електронна заява та анкета надійшли на визначену електронну адресу регіонального управління в неробочий день та/або неробочий час, датою подання заяви та анкети вважається наступний після нього робочий день.

Також звертаємо увагу громадян, які подавали відповідні Заяви-анкети на участь в програмі в період з 03.12.2019 року по 05.12.2019 року та які внесені до реєстрів - повторно подавати Заяви-анкети чи інші документи не потрібно!

 

 

ПОДАТИ ЗАЯВУ-АНКЕТУ