АКРЕДИТОВАНО НОВИЙ ОБ‘ЄКТ ЖИТЛОВОГО БУДІВНИЦТВА

Правлінням Держмолодьжитла прийнято рішення про включення до Переліку об’єктів житлового будівництва, на будівництво (реконструкцію) житла у яких можуть спрямовуватись кредитні ресурси Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» по Вінницькій області об’єкту житлового будівництва за адресою: Вінницька обл., Вінницький р-н., с. Агрономічне, вул. Мічуріна. Забудовником – ТОВ «КАСКАД-БУДІНВЕСТ» прогнозно запропоновано для участі в державних та місцевих житлових програмах 20 квартир загальною площею 1027 м.кв. за вартістю 1 кв.м. – 10 500 грн. До кінця поточного кварталу планується завершення будівництва 1 секції, в якій пропонується 5-ть однокімнатних квартир (загальною площею від 51,00 кв.м. до 57,93 кв.м.) та 5-ть двокімнатних квартир (загальною площею від 65,30 кв.м. до 76,13 кв.м.).

За словами Руслана Мельника, директора Вінницького регіонального управління Держмолодьжитла:

«Даний об’єкт викликав зацікавленість серед багатьох кандидатів у позичальники ще на стадії його узгодження, так як знаходиться в центрі с. Агрономічне, з розвинутою інфраструктурою та транспортним сполученням близько 15-20 хв. до центру м. Вінниця.

В будівництво цього об’єкта планується залучення коштів в рамках реалізації державної та місцевих житлових програм, а також державної програми «Доступне житло» за умовами якої громадяни – учасники зможуть отримати держпідтримку у розмірі 30%, а такі категорії, як учасники АТО та внутрішньо-переміщені особи – 50 % вартості будівництва доступного житла на умовах безповоротної фінансової допомоги з боку Держави.

На даному етапі ми знаходимося на стадії погодження проекту відповідного договору про співробітництво між Замовником, забудовником та Вінницьким регіональним управлінням Держмолодьжитла, укладення якого планується здійснити в найближчий час».